Başkandan

24.05.2019

Çok kıymetli arkadaşlarımızla yola çıkarak, oluşumu için  uzun süre çalıştığımız  FBİAD ile karşınızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

2019 yılı da önceki yıllarda olduğu gibi ailemiz açısından oldukça yoğun bir tempo içinde geçmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl hedeflerimiz doğrultusunda çok önemli kararların  alınıp, büyük hamlelerin yapıldığı bir yıl olarak tarihimize geçti. 2017 sonu itibari ile kurulan  FBİAD A.Ş’nin ardından 2018 yılı içerisinde FBİAD Fenerbahçeli İş Adamları Vakfını kurduk. Sonrasında da bu yılın başında, Fenerbahçeli İş Adamları Derneği’nin kurulması ile birlikte, FBİAD’ın yapısı belirlediğimiz noktaya doğru yol almaya devam etti. Tüm bu yapılar çalışmalarımızın en başında belirlediğimiz  hedef ve amaçlar doğrultusunda, FBİAD sisteminin çatısı altında hareket edecek olan ve FBİAD’ın oluşumlarını tamamlamak için kurulmuşlardır ve kurulmaya devam edeceklerdir.

Gene 2018 yılı içerisinde, büyük önem ve değer verdiğimiz gençlik yapılanmamız olan FUNİAD’ın da, kurulma aşamaları tamamlanmış ve bünyemize katılmıştır.

Saydığımız bütün bu vakıf, A.Ş, dernek gibi kuruluşların yanında FBİAD’ın en temel unsuru elbette aile bireylerimiz olan çok değerli Fenerbahçelilerdir. Nihai amacı ürettiği projeler ile Fenerbahçemize katkı ve fayda sağlamak olan FBİAD ailesi, seçkin ve kendi alanlarında önemli isimlerin katılımı ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Güven Güleşce

Başkan